Parga 1 Parga 2 Parga 3 Parga 4

ЛЕТО 2014, Парга

Сместувањето во Парга, кај најголемиот број туристи е ориентирано кон локалните објекти за сместување кои располагаат со студиа и апартмани. Независноста за време на престојот, прилагодена на сопствениот распоред на времето е императив за најголем дел од нејзините гости. Сето тоа е особено битно, кога ќе се земе в предвид потребната подвижност и секојдневно патување до прекрасните околни плажи, археолошки и туристички локалитети. Самиот град со својата местоположба, наметнува асистенција при сместување од страна на локалните тур-оператори, кои со мали комбиња и пик-ап возила од локалниот паркинг за автобуси, ги пренесуваат патниците и багажот до нивните објекти. Парга е навистина специфично, но сепак прекрасно место за незаборавен одмор.

од80€

Вила“РИНА” - Парга

Парга, Грција
blog post image

Вила РИНА се наоѓа во центарот на Парга. Располага со двокреветни студиа, со можност за дополнително легло. Студиа се на први кат, секое со комплет опремена мини кујна, бања, ТВ, балкон, клима која се доплаќа 4евра на ден.Аранжман и цени >>>

Галерија на слики >>>

од80€

Вила“КРИСА &ТЕО” - Парга

Парга, Грција
blog post image

Вила КРИСА &ТЕО се наоѓа на самиот влез во градот Парга, располага со трокреветни и четирикреветни комотни студиа со редовни легла, како и со дуплекс апартмани каде секоја соба има сопствена бања и кујна која е задничка. Секое студио со комплет опремена кујна, ТВ, балкон, бања, клима во цена и WiFi.

Аранжман и цени >>>

Галерија на слики >>>


од85€

Вила“ЈОТА” - Парга

Парга, Грција
blog post image

Вила Јота се наоѓа на самиот влез во градот, на 250 метри од градската плажа и 300 метри од центарот. Располага со двокреветни студиа. Секое студио е со комплет опремена кујна, ТВ, балкон, бања, паркинг, клима во цена и WiFiАранжман и цени >>>

Галерија на слики >>>

од85€

Вила“АПОСТОЛИС ” - Парга

Парга, Грција
blog post image

Вила Апостолис се наоѓа во центарот на Парга, во состав на студијата има комплет опремена кујна, пријатно комфорни студија, во дворот на вилата има сопствен базен
Аранжман и цени >>>

Галерија на слики >>>

од70€

Вила“ГАРДЕН ХАУС” - Парга

Парга, Грција
blog post image

Вила Гарден Хаус се наоѓа на влезот на Парга, оддалечена на 10 минути пешки од градската плажа. Располага со двокреветни студија со редовни легла. Секое студио е опремено со кујна, фрижидер, ТВ, паркинг, купатило и клима која се доплаќа на лице место. Пред вилата има прекрасна градина по која и самата вила го добила името

Аранжман и цени >>>

Галерија на слики >>>

од75€

Вила“СИФАКИС” - Парга

Парга, Грција
blog post image

Вила Сифакис е една од најубавите вили во Парга, се наоѓа во центарот на Парга, оддалечена 300 метри од градската плажа. Комплексот располага со луксузни двокреветни студија со можнот од дополнително легло и луксузни четворокреветни апартмани. Студиата и апартманите се опремени со кујна, фрижидер, ТВ, купатило, балкон, клима, WiFi

Аранжман и цени >>>

Галерија на слики >>>

од85€

Вила“АГАПИ ” - Парга

Парга, Грција
blog post image

Вила Агапи се наоѓа на 8 – 10 минути пешки до плажа, опкружена со маслинови дрва. Сите студија имаат комплетно опремена мини кујна, купатило, ТВ, фрижидер, тераса и клима. Климата се доплаќа на лице место. Има и бесплатен WiFi и паркинг

Аранжман и цени >>>

Галерија на слики >>>